FK Gordic Praha Kačerov

7:0

SK Sparta Košíře

(3:0)

V sobotním slunném dopoledni jsme zajížděli k 15. zápasu této sezóny na umělou trávu Gordicu Kačerov, který na nás ztrácel ve velmi vyrovnané tabulce pouhý bod. Posíleni dobrým výsledkem z kola minulého jsme opět pomýšleli na nějaký ten bodík... Vzhledem k červeným kartám z kola minulého - následným trestům (Křépa 1xstop, Omastič 3x stop) a pracovním povinnostem jsme nastoupili ve velmi pozměněné sestavě . Prvních pár minut bylo z obou stran „oťukávacích“. Domácí se snažili dostat do vedení pomocí dlouhých pasů za obranu, ale to jim v úvodních minutách nepřineslo užitek. První branku tedy přinesl až rohový kop domácích v minutě 17. 1:0 Té druhé předcházel otočený aut v náš neprospěch, rychlé vhození domácích, následný samostatný nájezd zakončený střelou do tyče a ven z vápna. Bohužel pro nás útočník akci dohrál, míč vybojoval a nacentroval zpět, kde již zbytek „dokonal“ Honza Salava a zapsal se tak mezi střelce…2:0 Do konce poločasu se již ukazatel skóre nezměnil. V kabině jsme si řekli, že se pokusíme o zázrak a zkusíme dát co nejdříve kontaktní branku a následně využijeme nervozity domácích a vyrovnáme, respektive utkání otočíme... Bohužel naše přání zůstalo zamčené v kabině. Běžela minuta 48. – v 4metrovém ofsidu zůstali nejméně tři hráči Gordicu! Ale ani tento počet nepřinutil AR1 k odmávání přestupku a hlavní tedy neviděl důvod proč přerušit akci, která přinesla branku třetí… Tím de facto zápas skončil a dohrával se jen z povinnosti naplnění 90 minut. Do té doby jsme inkasovali ještě 4x… Na toto utkání musíme velmi rychle zapomenout a kvalitně se připravit na příští veledůležitý zápas s Lochkovem, který do jarní části vstoupil více než dobře…