1999 Praha

8:1

SK Sparta Košíře

(4:1)

Na výkon z kola minulého jsme rozhodně nenavázali a plán vydolovat alespoň bod se rozplynul již před zápasem neb jsme se ani nesešli. Kopačky a dres „od stropu“ musel vzít i trenér Petr Šulc, který stanovil počet hráčů na 11. Kdo je pánem na hřišti bylo jasné do patnácti minut, kdy domácí vedli již o tři branky. Nám nepomohl ani zkrat domácího Davida Cicaly z 29.minuty, který byl po strkanici s Omastou vyloučen. Poločas skončil 4:1. Náš čestný úspěch ze 44.minuty zaznamenal Martin Plachý po standartní situaci, kdy si naběhl na zadní tyč a ve skluzu překonal domácího brankáře Procházku.

Druhý poločas jsme chtěli vstřelit rychlou branku a pokusit se s utkání zdramatizovat. Bohužel pátý gól naše plány rozmetal na prach a utkání se dohrálo v tréninkovém tempu, kdy si domácí zkoušeli různé kombinace se zakončením. Konečné skóre se tak zastavilo na čísle 8:1!!! A to můžeme být rádi, že dalších deset 100% šancí zůstalo nevyužito a z Děkanky jsme si neodvezli dvouciferný debakl…

Ve 20. kole přivítáme na domácím hřišti od 17.00 Aritmu B.