SK Sparta Košíře

3:0

FK Gordic Kačerov

(1:0)

Zdánlivě přesvědčivý výsledek se na domácí (opět zúžené) půdě rodilo poměrně nesnadno. Opatrný začátek z obou stran s několika náznaky šancí příliš přítomné diváky nerozpálili. Postupně jsme zvyšovali tlak na soupeřovu obranu častějšími útočnými výpady. První zásah zaznamenal Štefan Kurina a do poločasu druhého jsme vstoupili s jednobrankovým náskokem. Po poločase se snažil Kačerov o rychlý kontaktní gól a utkání pomalu nabíralo na obrátkách. V brance Košíř se rozhodně nenudil zaskočivší legenda "béčka" Tomáš Peterka a několikrát jistým zákrokem zastavil útočné snahy hostů a Dobře pracující obrana mu v tom vydatně pomáhala. Souboje o míč se stávaly ostřejšími a rozhodčí musel občas šáhnout do kapsičky. Hosté se dostávali pod tlak a po standardní situaci, kdy  Filip Šmied našel svým centrem nabíhajícího Miloše Pachmana na zadní tyči, jsme se dočkali druhé trefy a většího klidu. Po této brance v 75. minutě jsme již hráli s lehčí hlavou a bylo to na hřitšti znát, i když několik dalších velkých šancí jsme však využít nedokázali. Alespoň jednu z nich, když po kolmé přihrávce na Miloše Pachmana, který nádherně předložil Kurinovi už jednoduchou gólovou dorážku do prázdné brány, jsme proměnili a uzavřeli tak výsledek utkání na 3:0. Opět se ukázalo, že pokud mužstvo hraje jako tým a dokáže se povzbudit a zabojovat, tak žádný soupeř není pro něj překážkou.