2:2

SK Sparta Košíře B

(2:2)

První půle :
mírná převaha Řep, nicméně jsme hrozili z brejků, což nám přineslo vedení 1:0, když se ke Klozarovi odrazil ve vápně míč, který neváhal uklidit přízemní střelou k levé tyči. Řepy zvýšili tempo, z čehož resultovalo vyrovnání z penalty po zákroku Havlíčka v rohu pokutového území. Táborský si při exekuci vybral špatnou stranu. Slabší desetiminutovka přinesla i druhý gól v naší síti, když Svatoň ve snaze odhlavičkovat míč z cca 12m nad bránu Táborského nemilosrdně přeloboval.
Vypadalo to s námi bledě, nicméně jsme ještě do poločasu stihli vyrovnat, když jsme ubránili roh a na díky dvěma 50m pasům (po ose Havlíček - Čáslavka-gól) jsme dopravili míč za zkoprnělého gólmana.

Druhá půle:
očekávali jsme nápor soupeře, který ovšem nepřišel a naopak jsme poměrně zajímavě hrozili z brejků. Bohužel jsme nevyužili žádnou z mnoha šancí, a tak zápas skončil remízou. náš fyzicky náročný fotbal dokonce způsobil několika mladíkům v dresu soupeře kruté křeče okolo 80.minuty zápasu ;-)