SK Sparta Košíře

3:3

AFK Slavoj Podolí Praha B

(0:1)

Hosté nás zaskočili hned v úvodu rychlou brankou po centru ze strany předskočil našeho obránce nabíhající útočník a nekompromisně z voleje trefil pod břevno. Po tomto úderu jsme se vzpamatovávali jen velmi pomalu a Podolí si stačilo pohlídat naše ojedinělé výpady. Ve zbytku prvního poločasu mělo každé z mužstev dvě šance, které při lepším vyřešení mohly skončit brankou.

Teprve až druhá polovina utkání přinesla branky. Nejprve bohuže  opět do naší sítě, když brankář Matoušek neudržel míč ve své náruči a dva dotírající hráči Podolí dotlačili míč až do brány. Naštěstí se podařilo brzy odpovědět gólem Omasty, aby vzápětí o pět minut později po rohovém kopu nedůrazně odbráněný rohový kop, kdy čtyři naši bránící hráči nedokázali odstavit jednoho hráče Podolí, který zblízka přesně umístil míč hlavou pod břevno, opět vrátil hostům dvoubrankový náskok. V tento moment, když běžela téměř 70. minuta utkání, asi jen málokdo věřil v nějaký úspěch. Ale fotbalová štěstěna je vrtkavá a konečně se na hřišti probudili i naši hráči. Nejprve Pachman a poté dvě minuty před koncem se štěstím Navrátil dokázali srovnat výsledek utkání na konečných 3:3. Ze zdánlivě ztraceného utkání jsme dokázali vybojovat alespoň bod, i když bychom domácí zápasy měli zvládat určitě lépe.