Slavoj Suchdol B

1:3

SK Sparta Košíře B

(1:1)

Na vyhlášený suchdolský "škvarek" dorazila z mnoha důvodů opčetně menší ekipa hráčů košířského béčka, než bylo zvykem v minulých utkáním. Ze začátku utkání se oba týmy potýkaly jak s povrchem, tak i větrem a balónem, takže hra nebyla vůbec pohledná a dělala "čest" pralesní kopané. První velká šance utkání přišla ve 25 minutě, kdy náš obránce nádherně vysunul suchdolského útočníka, který si kličkou poradil nejprve se samotným naším přihrávajícím hráčem a následně i s naším brankářem. Po obdržené brance vrostla naše aktivita, ale suchdolský ochránce svatyně Dušan (jinak hráč áčka z pole) byl neprůstřelný. S narůstajícím časem sílil i náš tlak a tak se po brejku podařilo Šamánkovi vyrovnat na 1:1.

V úvodu druhé půle byla hra opět vyrovnaná, ale tak jako v první části, s přibývajícím časem sílila naše aktivita. Po čtvrt hodině hry potáhl míč po pravé straně Švestka, křížným nákopem našel na levé straně vápna Táborského, který neztratil hlavu a místo své obvyklé rány se zavřenýma očima načechral míč přes vybíhajícího gólmana domácích přímo na zcela volně nabíhajícího Šamánka, který nejhezčí akci utkání zakončil do prázdné brány a získal nám tak vedení. Křižné centry za obranu byly asi jediným způsobem, jak se dostat přes domácí obranný val a tak po další takovéto akci si všichni tři role vyměnili, po centru Šamánka přiťukl míč Táborský Švestkovi, který bombou k tyči zvýšil vedení na 3:1 pro nás. Vzhledem k tomu,že se do konce utkání již nic nestalo, odvezli jsme si ze Suchdola tři cenné body.