SK Sparta Košíře

3:0

Avia Čakovice

(2:0)

V tomto utkání jsme byli herně lepší, zvláště v prvním poločase, kdy jsme dvěma brankami soupeře nalomili. Paradoxně však Čakovice mohly jít do vedení, když samostatný únik až před brankáře nedokázal útočník hostí zužitkovat. V 19. minutě jsme vedli 1:0, když Filip Šmied vybojoval na obránci míč a předložil Kurinovi dorážku do prázdné brány. Hosté se dostali pouze k několika trestným kopům, ale naštěstí neměli dobrou mušku. Další branku přidal Jan Omasta střelou z pokutového území.

Poločasový výsledek nás možná až příliš uchlácholil a začátek druhého poločasu jsme byli poněkud strnulejší. Ale ani tak se Čakovice nedostali do vážnější šance, spíše jsme si naší zbrklostí a chybami dokázali sami zkomplikovat hru. Uklidnění přineslo až další navýšení skóre, když se v 67. minutě opět do prázdné brány trefil Tomáš Slezák. Směrem dopředu jsme byli aktivnější, často jsme se pokoušeli zakončovat. Omasta mohl přidat ještě jednu branku, ale cestu míče do brány zastavila tyč.