SK Sparta Košíře B

1:1

Sokol Řepy B

(1:0)

Domácí rezerva se ze začátku utkání úspěšně pokusila hosty uspat kombinační hrou na vlastní půli, z níž však obránci vysílali dlouhé kolmice na naše hroty, směrem k brance hostí. Při jednom z průniků byl faulován Gemza a rozhodčí nařídil pokutový kop, který však Jasz poslal těsně vedle tyče řepské branky. Po půl hodině hry vybojoval Litera na kraji velkého vápna míč, s ním postupoval k rohu malého vápna odkud propálil hostujícího brankáře. S přibývajícím časem hosté podnikali výpady, které buď končily v ofsajdové pasti naší obrany, skvěle dirigované oběma stopery, nebo nám vypomohlo břevno.Ve druhém poločase rozhodčí odpustil hostům druhou penaltu, když řepský brankář fauloval loktem za krk střídajícího Jelínka, který musel záhy opustit hřiště. Čtvrt hodiny před koncem se Táborský ocitl ve velké šanci, střelu zpoza malého vápna umístil do protipohybu řepského gólmana, ale ten nám zázračným zákrokem zkazil radost. V závěrečných minutách se potvrdilo okřídlené nedáš - dostaneš a tak se čtyři minuty před koncem prosmýknul naší obranou hostují útočník, Peterka jeho první střelu vyrazil jen před sebe, odkud se, již hostující křídlo nemýlilo a srovnalo na konečných 1:1.