SK Sparta Košíře

3:3

FK Slavoj Vyšehrad B

(1:0)

Ani v dalším domácím utkání se nepovedlo dovést zápas k vítěznému konci. Jednoduchá hra v obraně a čekání na chybu soupeře - s takovým plánem jsme chtěli získat tři body. Vše se dařilo pouze do konce prvního poločasu, který jsme vyhráli 1:0. Druhý poločas jsme bohužel už tak dobře nezvládli. Hned v úvodu jsme opět po chybách v rozehrávce inkasovali a nedokázali jsme se potom koncentrovat na hru. Toho soupeř využil ještě dvakrát a rázem jsme prohrávali o dvě branky. Bojovným a obětavým výkonem všech hráčů se podařilo až 92. minutě vyrovnat brankou Miloše Pachmana na konečný výsledek 3:3. Jistou zajímavostí tohoto utkání byla i konfrontace hráčů Sparty Košíře o přestávce, která však proběhla bez sebemenší chybičky :-)