Sokol Kolovraty B

3:3

SK Sparta Košíře

(2:1)

Domácí nás přivítali na nádherném pažitu a již od samého úvodního hvizdu byli aktivní. Nám se dařilo držet nerozhodný stav až do poloviny prvního poločasu, kdy domácí hráč získal míč u půlící čáry a od nohy se mu odlepil až v naší síti. Po obdrženém gólu jsme upadli do letargie, jejímž výsledkem byl druhý gól v naší síti. Po druhé brance se většina našich hráčů vzpamatovala, naše aktivita pomalu rostla a Honza Salava do přestávka křižnou střelou snížil na 2:1. O poločase jsme vystřídali jak v obraně, tak i útoku a začali jsme častěji ohrožovat domácí branku. V 65. minutě způsobil náš dlouhý odkop zmatek v domácí obraně, čehož využil Tad Bába ke srovnání skóre. Naše radost však trvala jen malou chvilku. Při útoku Kolovrat jsme takticky nezvládli ofsajdovou past a pohotový domácí útočník nádherně tečoval patičkou křižnou střelu z vápna potřetí do naší branky. Do poslední čtvrthodinky si na hřišti vyměnili kapitánskou pásku naši dva hráči, kterým dělaly problémy vyšší věšáky v šatnách a veškerou sílu jsme vrhli do srovnání výsledku. Domácí držel nad vodou jejich brankář až do 88. minuty, kdy se u levé tyče domácí branky zjevil náš pravý obránce a nekompromisně srovnal na 3:3. Zbylé minuty řádné hrací doby i nastavení jsme věnovali jedinému cíli, a to udržení výsledku. Naše hra už moc kontruktivního nepřinesla, s posledním hvizdem rozhodčího však bod znamenal pro dnešní retrosestavu vítězství. Vždyť domácí diváci již při nástupu mužstev uvítali naše hráče slovy: ááá Košíře, ty vypadají, že už něco pamatují . Peterka - Klozar (G 88), Jiroušek (46. Salaba), Švestka, Svatoň - Mašek (75. Chmela), Dražík, Litera, Salava (G 40) - Anděl (46. Babický O.(G 65)), Táborský.