2008-2009

 

 

Nejistá sezóna ...

V letošním ročníku jsme se umístili až na samém konci tabulky I.A třídy, a s nejmenším počtem nastřílených branek a ani jednou výhrou v jarní části soutěže, nás čeká sestup o soutěž níž. Podané výkony nebyly ve všech utkáních vyloženě špatné, chyběla však přesnost a klid před bránou soupeřů a bohužel většinou jsme přišli ve vyrovnaných zápasech i se silnějšími soupeři o body vždy až v samotném závěru. Pozitivní věci se udály alespoň v zázemí areálu a v materiálním zajištění klubu, nejsou to bůhvíjaké radikální změny, ale jsme i za to málo vděčni.

Novinkou bylo letos po dlouhé době působení mužstva mládeže Košíř v pražské soutěži mladšího dorostu, kde předvedlo v několika zápasech fotbalovost a často dokázalo hrát vyrovnanou partii s tými z předních příček. Výsledkově se bohužel zas až tak nedařilo, ale věřme že další sezóny budou jen lepší.

Nejúspěšnějším týmem v Košířích tedy je "béčko", které po zakvírování několika posil dobylo hezkou pátou příčku ve III. třídě, ke které jim nezbývá než pogratulovat a těšit se na jejich techniické finesy a bojovnost i v dalším ročníku.

Na závěr je třeba poděkovat i věrným fanouškům, kteří nás přicházejí podpořit na domácí, ale i venkovní zápasy a těšit se na jejich podporu v dalších zápasech.

J.Z.