2012-2013
II. třída skupina C
tým | PZ | V | R | P | VG : OG | PB | |||||
1. | Sokol Cholupice B | web | 21 | 17 | 4 | 0 | 101 | : | 22 | 55 | |
2. | FK Zlíchov 1914 | web | 21 | 16 | 3 | 2 | 91 | : | 29 | 51 | |
3. | Hostivař B | web | 21 | 13 | 3 | 5 | 53 | : | 32 | 42 | |
4. | Sokol Písnice | web | 21 | 11 | 4 | 6 | 51 | : | 41 | 37 | |
5. | PSK Union Praha B | web | 21 | 12 | 0 | 9 | 67 | : | 56 | 36 | |
6. | Dolní Měcholupy | web | 21 | 8 | 3 | 10 | 43 | : | 42 | 27 | |
7. | FK Sparta Košíře | 21 | 6 | 6 | 9 | 39 | : | 50 | 24 | ||
8. | Sokol Kolovraty B | web | 21 | 6 | 2 | 13 | 35 | : | 70 | 20 | |
9. | Sokol Bílá Hora B | web | 21 | 6 | 2 | 13 | 29 | : | 64 | 20 | |
10. | SK Čechie Smíchov B | web | 21 | 5 | 3 | 13 | 41 | : | 69 | 18 | |
11. | Sokol Stodůlky C | web | 21 | 5 | 1 | 15 | 43 | : | 77 | 16 | |
12. | Ruzyně | web | 21 | 5 | 1 | 15 | 27 | : | 68 | 16 |
Rozpis zápasů - podzim
datum | utkání | výsledek | ||
1. | NE 09.09.12 17:00 | SK Sparta Košíře - SK Čechie Smíchov | 2:2 (1:0) | foto |
2. | SO 15.09.12 12:00 | Sokol Bílá Hora B - SK Sparta Košíře | 1:2 (1:0) | komentář |
3. | NE 23.09.12 16:30 | SK Sparta Košíře - Sokol Cholupice B | 0:0 (0:0) | komentář |
4. | NE 30.09.12 16:30 | PSK Union Praha B - SK Sparta Košíře | 4:3 (2:1) | komentář |
5. | NE 07.10.12 16:00 | SK Sparta Košíře - Sokol Stodůlky C | 5:1 (1:1) | komentář |
6. | SO 13.10.12 16:00 | Sokol Kolovraty B - SK Sparta Košíře | 3:3 (2:1) | komentář |
7. | NE 21.10.12 15:30 | SK Sparta Košíře - Sokol Písnice | 2:4 (0:1) | komentář |
8. | ST 31.10.12 20:00 | SK Sparta Košíře - FK Zlíchov 1914 | 2:4 (2:2) | komentář |
9. | NE 04.11.12 14:00 | Ruzyně - SK Sparta Košíře | 3:4 (1:3) | komentář |
10. | NE 11.11.12 10:00 | SK Sparta Košíře - Dolní Měcholupy | 0:5 (0:3) | komentář |
11. | SO 17.11.12 10:30 | Hostivař B - SK Sparta Košíře | 8:1 (3:1) | komentář |
kompletní rozpis podzimní části soutěže ve formátu "pdf" zde
Rozpis zápasů - jaro
datum | utkání | výsledek | ||
12. | NE 24.03.13 17:30 | SK Čechie Smíchov - FK Sparta Košíře | 0:1 (0:1) | komentář |
13. | PO 01.04.13 16:00 | FK Sparta Košíře - Sokol Bílá Hora B | 2:2 (0:0) | komentář |
14. | SO 06.04.13 15:00 | Sokol Cholupice B - FK Sparta Košíře | 2:1 (0:1) | komentář |
15. | NE 14.04.13 16:30 | FK Sparta Košíře - PSK Union Praha B | 1:4 (1:2) | komentář |
16. | SO 20.04.13 10:00 | Sokol Stodůlky C - FK Sparta Košíře | 0:4 (0:1) | komentář |
17. | NE 28.04.13 17:00 | SK Sparta Košíře - Sokol Kolovraty B | 1:1 (0:0) | komentář |
18. | NE 05.05.13 17:00 | Sokol Písnice - FK Sparta Košíře | 2:0 (2:0) | komentář |
19. | ÚT 14.05.13 17:30 | FK Zlíchov 1914 - FK Sparta Košíře | 0:0 (0:0) | komentář |
20. | NE 19.05.13 17:00 | FK Sparta Košíře - Ruzyně | 4:2 (1:1) | komentář |
21. | NE 26.05.13 17:00 | Dolní Měcholupy - FK Sparta Košíře | 2:1 (1:1) | komentář |
22. | NE 02.06.13 17:00 | FK Sparta Košíře - Hostivař B | 1:0 (1:0) | komentář |
kompletní rozpis podzimní části soutěže ve formátu "pdf" zde