2008-2009
III. třída skupina A
tým | PZ | V | R | P | VG:OG | +/- | PB | ||
1. | SK Střešovice 1911 C | web | 24 | 20 | 2 | 2 | 88:31 | 26 | 62 |
2. | Sokol Lipence B | web | 24 | 16 | 5 | 3 | 64:32 | 17 | 53 |
3. | SK Čechie Smíchov | web | 24 | 12 | 5 | 7 | 58:36 | 5 | 41 |
4. | FK Zlíchov 1914 B | web | 24 | 12 | 2 | 10 | 54:48 | 2 | 38 |
5. | SK Sparta Košíře B | 24 | 11 | 4 | 9 | 54:48 | 1 | 37 | |
6. | ČZU Praha | web | 24 | 12 | 0 | 12 | 57:45 | 0 | 36 |
7. | Sokol Stodůlky C | web | 24 | 10 | 4 | 10 | 69:45 | -2 | 34 |
8. | Radlice B | web | 24 | 9 | 2 | 13 | 42:54 | -7 | 29 |
9. | Sokol Lysolaje | 24 | 8 | 4 | 12 | 41:51 | -8 | 28 | |
10. | Slavoj Suchdol B | web | 24 | 8 | 2 | 14 | 28:70 | -10 | 26 |
11. | Slovan Bohnice C | web | 24 | 7 | 3 | 14 | 45:70 | -12 | 24 |
12. | Sokol Kolovraty C | web | 24 | 7 | 2 | 15 | 35:71 | -13 | 23 |
13. | Tatran Střešovice SSŽ | web | 24 | 6 | 1 | 17 | 34:68 | -17 | 19 |
Rozpis zápasů - podzim
datum | utkání | výsledek | |
1. | SO 23.08.2008 10:30 | SK Střešovice 1911 C - SK Sparta Košíře B | 4:0 (1:0) |
2. | NE 31.08.2008 17:00 | SK Sparta Košíře B - Sokol Lipence B | 4:4 (3:4) |
3. | NE 07.09.2008 17:00 | ČZU Praha - SK Sparta Košíře B | 3:0 (-:-) |
4. | NE 14.09.2008 17:00 | SK Sparta Košíře B - Radlice B | 4:1 (1:1) |
5. | NE 21.09.2008 16:30 | Tatran Střešovice SSŽ - SK Sparta Košíře B | 1:5 (0:3) |
6. | NE 28.09.2008 16:30 | SK Sparta Košíře B - Sokol Stodůlky C | 1:0 (0:0) |
7. | NE 05.10.2008 16:00 | FK Zlíchov 1914 B - SK Sparta Košíře B | 1:3 (0:2) |
8. | NE 12.10.2008 16:00 | SK Sparta Košíře B - Slavoj Suchdol B | 6:1 (2:0) |
9. | SO 18.10.2008 15:30 | Sokol Kolovraty C - SK Sparta Košíře B | 0:3 (0:1) |
10. | NE 26.10.2008 14:30 | volno - SK Sparta Košíře B | -:- (-:-) |
11. | NE 02.11.2008 14:00 | SK Sparta Košíře B - Slovan Bohnice C | 0:3 k |
12. | SO 08.11.2008 10:00 | Sokol Lysolaje - SK Sparta Košíře B | 2:3 (1:2) |
13. | NE 16.11.2008 13:30 | SK Sparta Košíře B - SK Čechie Smíchov | 2:2 (1:0) |
Rozpis zápasů - jaro
datum | utkání | výsledek | |
14. | NE 28.03.09 13:00 | SK Sparta Košíře B - SK Střešovice 1911 C | 2:3 (-:-) |
15. | SO 04.04.09 16:30 | Sokol Lipence B - SK Sparta Košíře B | 4:1 (-:-) |
16. | NE 12.04.09 16:30 | SK Sparta Košíře B - ČZU Praha | 2:0 (-:-) |
17. | SO 18.04.09 13:00 | Radlice B - SK Sparta Košíře B | 5:1 (1:0) |
18. | NE 26.04.09 17:00 | SK Sparta Košíře B - Tatran Střešovice SSŽ | 2:1 (1:0) |
19. | SO 02.05.09 14:00 | Sokol Stodůlky C - SK Sparta Košíře B | 3:2 (0:0) |
20. | NE 10.05.09 17:00 | SK Sparta Košíře B - FK Zlíchov 1914 B | 5:1 (-:-) |
21. | SO 16.05.09 10:00 | Slavoj Suchdol B - SK Sparta Košíře B | 3:1 (3:0) |
22. | NE 24.05.09 17:00 | SK Sparta Košíře B - Sokol Kolovraty C | 2:2 (1:1) |
23. | NE 31.05.09 17:00 | SK Sparta Košíře B - volno | -:- (-:-) |
24. | NE 07.06.09 10:30 | Slovan Bohnice C - SK Sparta Košíře B | 3:1 (-:-) |
25. | NE 13.06.09 13:30 | SK Sparta Košíře B - Sokol Lysolaje | 1:1 (-:-) |
26. | NE 21.06.09 16:00 | SK Čechie Smíchov - SK Sparta Košíře B | 0:3 (0:1) |
Výsledkově nejúspěšnější tým Košíř v sezóně 2008-2009